#HASHTAG COMICS - white + marker HF

add to wish list
hashtag_hashtag comisc
  • new
Availability: available - limited collection
Dispatched within: 5-10 working days
Price: €44.28 195.00 PLN
quantity szt.
Check the size
Tabela rozmiarów
Pin It

Description

Określ w jakiej jesteś formie !
Pokaż swoje emocje !
Kreuj swoje #hashtagi !
Pisz, rysuj po bluzie.  Zmywaj napisy i ciągle kreuj. 

Bluza #Hashtag COMISC + marker Hello Forma.


Co to jest ?
Kolekcja  Social Media  to linia trzech modeli bluz dostępnych w różnych wersjach kolorystycznych. Każda bluza z kolekcji SOCIAL MEDIA inspirowanej popularnymi mediami społecznościowymi, ma specjalne miejsce po którym możesz pisać. Do każdej bluzy dołączony jest specjalny, zmywalny marker Hello Forma.

Jak to działa ?
Kolekcja SOCIAL MEDIA ułatwia wyrażenie siebie. Nawiązywanie nowych kontaktów, zdobywanie obserwatorów, lajków, promowanie nowej idei i wyrażaniu własnych emocji. Od dziś rzeczywistość kreuje Hello Forma - marker !

Dla kogo ?
Każdy z nas jest inny, każdy z nas ma do przekazania światu coś ważnego. Dzięki bluzom inspirowanej życiem na portalach społecznościowym, każdy ma szansę pokazać to kim jest naprawdę, wysłać w świat swój własny komunikat, pozostając przy tym w zgodzie z najnowszymi trendami. W każdej chwili można zaprezentować światu coś nowego. Wystarczy zastosować przepis prania dołączony do bluz. Jakość Bluzy SOCIAL MEDIA wykonane są z wysokogatunkowej mieszanki bawełny i poliestru. Marka dokłada wszelkich starań aby modny design szedł w parze z jakością i trwałością. 

Related products

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl